O nás

O nás

O nás

e Parfum & Le Chic pôsobí na Slovensku už od roku 2009.

Koncept niche parfumov, exkluzívnych šperkov (Fine Jewellery) a umenia vytvoril nezameniteľné miesto plné kreácií. Našim úsilím je priniesť dokonalé umelecké diela priamo k Vám.

Tieto parfumy označované ako „Niche“ (v preklade výklenok/ojedinelosť) sú zamerané výhradne na jedinečnosť a individualitu s dôrazom na najvyššiu možnú naturálnu kvalitu surovín s nadštandartným, sofistikovaným spôsobom výroby. Naše ponúkané značky, ktoré starostlivo vyberáme, sa opierajú o svoju dlhoročnú rodinnú tradíciu. Obsahujú tie najluxusnejšie ingrediencie z rôznych kútov sveta a to vo vysokých koncentráciách. Ak okúsite nekonvenčnosť týchto vôní, po iných už nebudete túžiť.

Niche perfumes:  Carner Barcelona, Nasomatto, Meo Fusciuni, Dusita, Tom Daxon, Ella K, Kerosene, Pigmentarium, Orto Parisi, Lorenzo Villoresi, Eight & Bob, Millecentrum Montecristo, Histoires de Parfums, Zoologist, Nishane,   Pigmentarium, Zarko perfume, Schwarzlose Berlin, Mendittorosa odori d ‚anima, Agatho parfum, Papillon Rouge Paris, 

Fine Jewellery: Ginette_nyRedline Paris, Vanrycke

Navštívte náš boutique na Panskej ulici číslo 18 v Bratislave.

Tešíme sa na Vás!